Er is slechts 1 paar van deze oorbellen gemaakt. De oorbellen zijn door een goudsmid met de hand vervaardigd. Ze zijn beweeglijk, daardoor vangen de stenen altijd licht.
De citroenkwarts is helder lichtgeel, heeft iets groenigs zoals het vruchtvlees van een limoen. De ene steen is 12 ct, de andere 14 ct, samen 26 ct.
Maat van de stenen is ca. 15 x 20 mm
Diamant: 2 briljant geslepen stenen van elk 0,25ct, totaal 0,50ct in H/VVS.
Maat per oorbel: ca 15 x 46 mm
Totaal gewicht: 7.6 g
Het geheel is vervaardigd in 18kt rosé goud. Helaas is de goudsmid de oorbellen vergeten te stempelen maar het is gegarandeerd echt goud.
Verzending is aangetekend en verzekerd naar waarde met DHL binnen Europa en met DHL Express buiten Europa. Verzendingen worden wekelijks op maandag, woensdag en vrijdag verzorgd. Betalingen op die dagen binnen voor 3 uur worden vrijwel altijd dezelfde dag nog verzonden.
© 2021 www.aagjeburger.com - Powered by Shoppagina.nl