Geen producten (0)
Geen producten (0)

18kt geelgouden ring smaragd diamant

€ 999,00
Op voorraad
Omschrijving
Prachtige geelgouden ring met een hoge kwaliteit intens groene smaragd met aan weerszijden twee briljantgeslepen diamanten. De ring is in opdracht van Aagje Burger met de hand gemaakt in Antwerpen in een serie van 9 stuks met verschillende edelstenen.

Wanneer de ring op de huid gedragen wordt, is de kleur van de smaragd bijna lichtgevend groen. Op de foto is dat lastig vast te leggen.

De centrale smaragd is 4.9 x 5.9 mm en weegt 0.63 ct

Diamant: 4 stenen van elk 0,15ct, samen 0.60ct, briljant geslepen in I-J /VVS

De ring is aan de binnenzijde met 750 gemerkt.

Maat: 52EU/16,5NL/6,5US - Totaal gewicht: 2.83 g

Bij deze ring ontvangt u een Aagje Burger Sieradencertificaat.

Wij maken gebruik van cookies om onze website te verbeteren, om het verkeer op de website te analyseren, om de website naar behoren te laten werken en voor de koppeling met social media. Door op Ja te klikken, geef je toestemming voor het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.